• Дата: 22.12.2021 19:33

Театр проти насильства створив новий короткометражний соціальний фільм

Театр проти насильства створив новий короткометражний соціальний фільм

Перший крок — це бути видимим. Цей принцип стосується багатьох сфер — і явищ, і особистостей. Наш «Театр проти насильства» запропонував до обговорення новий продукт — короткометражний фільм «Місце щасливих людей».

Пропонуємо і Вам до перегляду!

Два дні, 9 та 10 грудня 2021 року з приводу міжнародної акції «16 днів проти насильства по відношенню до жінок та дівчат», разом з учнями загальноосвітніх закладів та студентами Бердянського педагогічного університету обговорювали теми булінгу і домашнього насильства, а також кроки в їх подоланні. Показ фільму, спілкування, коментарі експерток, вікторина і звісно призи.   Заходи було побудовано за принципом інтерактивності та інформаційно-комунікаційного зворотного зв’язку. Аби під час спілкування кожен\наіз учасників\иць могли висловити свою думку, задати питання, отримати коментар,відгук чи відповідь.

Дякуємо всім за гарні відгуки та тим, хто долучився до створення фільму і проведення заходів, що відбулися.

Відео створено ГО «Жінка майбутнього» у межах проєкту «Театр проти насильства», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.