• Дата: 12.08.2020 12:38

Фото-театр «Світ без насилля»

Фото-театр «Світ без насилля»

1 грудня здобувачі вищої освіти зі спеціальності «Соціальна робота»  і за сумісництвом активні члени Волонтерського загону «Палітра добра» (керівник: доцент Анастасія ТУРГЕНЄВА) взяли участь у фото-театрі «Світ без насилля!» у рамках міжнародної акції «16 Днів проти гендерного насильства». Організатором заходу виступила громадська організація «Жінка майбутнього» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру та фінансування Європейського Союзу.

Фото-театр «Світ без насилля» – це новий тип заходу для нашого міста, у рамках якого проходило театралізоване дійство Фото-театр, де головні ролі грали великі фотографії, вистава «Кожному своє…» Театральної студії “Теремок” та народного драматичного театру (керівник Світлана Орищенко).

Захід об’єднав усіх небайдужих до проблем насильства, не виключенням стали і студенти БДПУ – майбутні соціальні працівники.

Нагадаємо, що ГО «Жінка майбутнього» є одним із партнерів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, з яким ми співпрацюємо для забезпечення нерозривного зв’язку теоретичної і практичної підготовки наших здобувачів.

Анастасія ПОПОВА,
ст. викладач кафедри соціальної роботи
та інклюзивної освіти ФДССО, к.п.н.
Світлини з архіву кафедри