• Дата: 14.10.2020 23:40

Ми планували проїхати по містах України з показом театрального дійства «Театр проти насильства», а замість цього відзняли кіно!

Ми планували проїхати по містах України з показом театрального дійства «Театр проти насильства», а замість цього відзняли кіно!

Чи очікувала команда громадської організації «Жінка майбутнього, коли подавала свою ідею про попередження домашнього насильства в Український культурний фонд, що доведеться зняти кіно та випустити його в етер всеукраїнського телеканалу? Чесно кажучи, ні.

І зараз згадуючи, як відбувалися зйомки телевізійної версії вистави «Кожен обирає», мініатюри «Сьогодні ти подарував мені квіти», фототеатру «Світ без насилля» та , можна сказати, що пройдено величезний шлях від ідеї до її втілення.

«Ми планували проїхати по п’яти великих містах України з показом театрального дійства «Театр проти насильства». Хотілося долучити якомога більше людей до наших цінностей та бачення безпечного світу. Але карантин  вніс свої корективи. Український культурний фонд запропонував переробити проєкт для он-лайн показу. І наша ідея масштабно трансформувалася.» – згадує голова організації «Жінка майбутнього» і керівниця проєкту Наталія Копиця.

До творчого процесу долучилися не лише місцеві колективи, а й телевізійна команда з м. Києв під керівництвом телережисера, а на сьогодні генерального продюсера телеканалу «Телевсесвіт» Вадима Кубівського.

«Друга наша робота з Громадська організація “Жінка майбутнього”, ТЕАТРАЛЬНАЯ СТУДИЯ “ТЕРЕМОК” И НАРОДНЫЙ ДРАМАТИЧЕСКИЙ ТЕАТР за підтримки Український культурний фонд, насправді, моя улюблена! Я отримав справжнє задоволення від роботи з чудовими дітьми, акторами, під керівництвом Світлани Орищенко! Ще раз повторюсь, Діти, ви неймовірні!!! А сама історія, розповідає про ще одну болючу тему сьогодення, яка турбує мене особисто як батька, це булінг… ще одне огидне явище, яке не має існувати в сучасному світі!» – написав Вадим у своєму Фейсбук.

Зйомки проходили у різних локаціях м. Бердянськ. На крутому обриві над морем знімалися сцени спроби самогубства головної героїні та її знайомства з дітьми безхатченками, п’ять ночей поспіль знімали сцени нічного життя сиріт та їх трагічні роздуми про життя.

Ми не стали робити казковий фінал, адже життя не казка і дуже рідко ризиковане життя закінчується хепі-ендом. Тому кінцева сцена залишає глядачів перед непростими питаннями та почуттями.

Телеверсія вистави «Кожен обирає» вже готова до показу, запрошуємо до перегляду 15 жовтня о 21:15 на телеканалі «Телевсесвіт», з повтором 16 жовтня о 8:00.