• Дата: 17.09.2020 17:36

23 вересня 2020 року запрошуємо на прес-конференцію

23 вересня 2020 року запрошуємо на прес-конференцію

23 вересня об 11:00 відбудеться презентація проєкту «Театр проти насильства» на УКРІНФОРМ (Зала 2).

Організатор: Громадська організація «Жінка майбутнього».

Учасники: Наталя Копиця – керівниця проєкту «Театр проти насильства», голова ГО «Жінка майбутнього»; Вадим Кубівський – телережисер «Театру проти насильства»; Світлана Орищенко – театральний режисер «Театру проти насильства».

До участі запрошені: представники Українського культурного фонду, Міністерства соціальної політики України.

Коротко. Учасники заходу розкажуть про створення проєкту «Театр проти насильства», а також про підготовку в рамках даного проєкту двох вистав, які презентують онлайн 3 жовтня.

«Театр проти насильства» реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.

Довідково. Мета проєкту «Театр проти насильства» – формування в суспільстві усвідомленого, нетерпимого ставлення до проявів насильства через мистецтво; зробити навколишній світ безпечним та затишним.

Як повідомляють організатори, проєкт поєднав різні соціальні та вікові аудиторії. За основу взято реальні історії людей, які відтворюються у креативній формі, та демонструють, до яких наслідків призводить насильство.

Більше інформації за посиланнями:

https://womanfuture.com.ua/

https://www.facebook.com/events/324993238560751/

Акредитація представників ЗМІ за тел.: +38(063)7647477, e-mail: annaberd21@gmail.com (Ганна Тартинських, менеджерка зі зв’язків із громадськістю ГО «Жінка Майбутнього»).

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32

У зв’язку з карантинними заходами кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

УКРІНФОРМ